Wykonuję to, co wykonuję, ponieważ sam doświadczyłem uzdrowienia drogą zdalną. Miałem problemy zdrowotne ciągnące się kilka lat, które zablokowały mnie życiowo pod wieloma względami.

Gdy lata temu byłem już na skraju totalnego załamania, mój późniejszy nauczyciel psychotroniki i naturoterapii wykonał dla mnie przekaz po rozpaczliwym telefonie. Za moment obserwowałem jak poszczególne czakry odzyskują swoje właściwości, zobaczyłem bardzo wyraźnie anatomię ciała energetycznego i jeszcze tego samego dnia byłem na nogach, prowadząc spotkanie autorskie.

Energia otwierała i harmonizowała czakry, widziałem konkretne barwy, kształty koliste i inne szczegóły. Wieloletnie problemy znikły jak ręką odjął.

Uznałem swoje doświadczenie jako pewną inicjację i pracuję z pełnym przekonaniem, że to, co robię i generalnie uzdrawianie na odległość jest niezwykle ważne.

Nie chcę rozpisywać się o szczegółach, swoich klientów też nie wypytuję o nie. Uzdrowienie to bardzo osobiste doświadczenie, nie ma potrzeby uprawiać duchowego ekshibicjonizmu.

Jeżeli widzisz potrzebę zamówienia sesji uzdrawiania, zapraszam. Ja też byłem klientem, i to niejednokrotnie. Przez to zdecydowałem się na wykonywanie usług w internecie.

Dwaj "wielcy" polscy bioenergoterapeuci, o których pisze się w gazetach, odmówili mi pomocy, której rozpaczliwie poszukiwałem. Wiem, jakie cierpienia mogą przechodzić ludzie z problemami, dla których oddziaływanie na odległość jest jedyną szansą na powrót do normalności.

Współczuję Ci przez analogię, jeśli sam szukasz wsparcia tą drogą. Na szczęście można pomóc, to działa, przekonało się o tym już wiele osób i Ty możesz być kolejną. Zapraszam.

Uzdrawianie pomaga i w wielu problemach natury psychicznej, i fizycznej. Według prawa nie zastępuje lekarza.

Jestem zdania, ale i wielu lekarzy, że ciało samo potrafi zwalczyć większość tzw. chorób, dlatego uzdrawianie ma za zadanie mu w tym tylko pomóc.

W Hunie mówi się, że uzdrawiany uzdrawia się sam, a uzdrowiciel tylko pomaga mu tego dokonać.

Wyszukiwarka